Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες

για σήμερα 06/02/2016

[divider]

FOX

Tampa Bay Lightning – Pittsburgh Penguins
NHL

02:30
OTE Sport 4

Ντάλας Μάβερικς – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA

04:30
EUROSPORT 2

Γύρος του Ντουμπάι, 4ο ετάπ
Ποδηλασία

11:30
OTE Sport 6

ATP 250: Σόφια, 1ος ημιτελικός
Τένις

14:00
OTE Sport 3

Μόναχο 1860 – Νυρεμβέργη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE Sport 1

Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:45
OTE Sport 2

Ζάκυνθος – Απόλλων Σμύρνης
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Διομήδης Άργους – ΠΑΟΚ
Χάντμπολ

15:00
NOVASPORTS 1

Μονακό – Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα

15:00
NOVASPORTS 3

Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:00
NOVASPORTS 4

ATP 250: Μονπελιέ, ημιτελικά
Τένις

15:45
OTE Sport 8

Μόντενα – Περούτζα (Κύπελλο Ιταλίας – 1ος ημιτελικός)
Βόλεϊ

16:00
NOVASPORTS 6

Ολυμπιακός – Πρωτέας (Γυναικών)
Α1 Μπάσκετ

16:00
OTE Sport 3

Σάλκε – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE Sport 7

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Στουτγάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE Sport 4

ΑΕΚ – Κόροιβος
Basket League

16:30
OTE Sport 5

Χέρτα – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE Sport 1

Λίβερπουλ – Σάντερλαντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ2

Ευρώπη Πευκοχωρίου – Περιστέρι
Α2 ανδρών

17:00
NOVASPORTS 2

Ρέθυμνο – Αρκαδικός
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Άρης – Λαύριο
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κηφισιά – Τρίκαλα
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Απόλλων Πατρών – Καβάλα
Basket League

17:00
OTE Sport 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

Λεβαδειακός – Πανθρακικός
Super League

17:15
OTE Sport 6

ATP 250: Σόφια, 2ος ημιτελικός
Τένις

18:00
EUROSPORT 2

Volta a la Comunitat Valenciana: 4ο ετάπ
Ποδηλασία

18:00
NOVASPORTS 7

Ανζέρ – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 3

Παναχαϊκή – Ολυμπιακός
Volley League

18:00
OTE Sport 8

Ματσεράτα – Τρεντίνο (Κύπελλο Ιταλίας – 2ος ημιτελικός)
Βόλεϊ

18:30
OTE Sport 7

Μπολόνια – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
OTE Sport 2

Ράγιο Βαγιεκάνο – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Super League

19:30
OTE Sport 1

Σαουθάμπτον – Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE Sport 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX

Philadelphia Flyers – New York Rangers
NHL

20:00
NOVASPORTS 1

Άλκμααρ – Φιτέσε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 3

Τουλούζ – Ναντ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
OTE Sport 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:30
OTE Sport 1

Τζένοα – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Τοντέλα – Γκιμαράες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:45
OTE Sport 7

Σπόρτινγκ Χιχόν – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:05